| AlexBibo a întrebat:

Buna,ce tratamente naturale pot sa folosesc pentru a scapa de acnee?

Răspuns Câştigător
| Julia_Julia_1984 a răspuns:

Buna,

Eu folosesc foarte des miere care o pun pe fata, simpla, si o las in jur de 10 min. Eu am doar niste cosuri destul de micute, dar cred ca e ok si pentru acnee. O alta metoda folosita de mine este cea in care amesteci 2 lingurite de miere cu 1 de fulgi de ovaz pana iese o pasta. O aplici pe fata si stai cu ea timp de 10 min, apoi clatesti cu apa calda.

Sper ca ti-am fost de ajutor!
O zi placuta si succes in combaterea acneeei!(Funditaa?)

2 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

Zinerid, te dai cu el pe fata.

| XxYasminexX a răspuns:

Poti sa te dai cu pasta de dinti inainte de culcare si a doua zi sa o speli o iti usuce cosurile