| mada1808 a întrebat:

Stiti tratamente naturale pentru a scapa de acnee? Dau funda pentru cel mai bun raspuns! ( va rog ziceti daca ati incercat )

2 răspunsuri:
| bogdan133 a răspuns:

Incearca cu felii de cartof crud aplicate in jur de 5-10 minute pe fata, sau lamaie ( zeama ) aplicata pe cosuri si lasata sa actioneza peste noapte sau albus de ou.

| Mariiaaaa a răspuns:

Incearca sa faci o masca din galbenus de ou crud batut bine si pus pe fata timp de vreo 10-15 minute. Ajuta mult! happy