| darkangel_7824 a întrebat:

ce trebuie sa fc pentru sa skap de celulita? * fundita* help me...

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Sport, sport, sport si... o viata sanatoasa! Foarte important e sa nu incerci sa nu mananci deloc zile la rand, pentru ca nu rezolvi nimic, din contra, te poti imbolnavi.
Incearca sa combini mancatul sanatos(fructe si legume in stare proaspata) cu practicarea unui sport care-ti place. Poti alerga 30 de minute pe zi, in fiecare dimineata.Sau poti lua parte la cursuri de dans, sau poate poti dansa singura in fata oglinzii.Desi pare un lucru nesemnificativ, conteaza enorm.Nici nu-ti poti da seama cum ard caloriile.tongue
Succes si ai grija de tine!kiss

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O alimentaţie formată din fructe şi legume proaspete, mult sport (înot, atletism, ciclism, tenis de câmp, dans sportiv, etc.) şi împachetări cu creme anticelulitice termice.
Pa, pa.

| Poinsettia a răspuns:

Sport, fara prajeli, fara bauturi carbogazoase, fara dulciuri si cipsuri.
Bafta. happy

| M' a răspuns:

Sport si o dieta.

| judgement a răspuns:

Sport, miscare in aer liber, cat mai multa miscare. si poate o crema anticelulitica happy