| vikutsha a întrebat:

Ajutati-ma va rog,,, cum sa skap de celulita?

5 răspunsuri:
| perfect a răspuns:

Sport si o dieta sanatoasa.

| CDelia a răspuns:

Fara fastfood ..redu cantitatea de dulciuri ia-ti o crema anti celulitica

| sweetgirl_6205 a răspuns:

De ce nu incerci si o crema pe langa sport si alimentatie sanatoasa? Eu folosesc o crema de galbenele de vreo 2-3 saptamana.Nu pot sa spun ca deja sunt schimbari pentru ca e putin timpu de cand o folosesc.In fiecare seara aplici crema si te masezi vreo 3 min.Trebuie aplicata in fiecare zi, rezultatele apar treptat dar daca vei incepe sa folosesti acum pana la vara vei observa schimbaritongue.Intreaba la farmacie de o crema anticelulitica si sa vezi ce-ti da.Ai de unde alegehappy

| cris82ro a răspuns:

Miscare multa si alimentatie corecta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impachetari cu zatz de cafea+ulei de masline si masarea zonelor afectate