| Loryoficial a întrebat:

la liceu imi trebuie neaparat blugi si camasa...si mi-am cumparat blugi mai deschisi la culoare, ce culoare sa fie camasa ca sa se potriveasca cu blugi deschisi la culoare.[mentionez, peste camasa trebuie sa port o vesta neagra]
MS anticipat

7 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Daca peste camasa trebuie sa porti o vesta neagra atunci ar fi potrivita o camasa alba cu dungi negre, albastre. O camasa gri.
Camasa alba se potriveste mai bine la blugi inchisi la culoare.

| anonimaa a răspuns:

Buna. eu pot spune ca am stil de aceea ti'as sugera sa porti blugi mai stramti si mai inchisi la culoare. cei mai deschisi sunt cam de cocalar deci in primul' rand iti iei alti blugi.
asta o data. apoi. cu blugii mai inchisi poti asorta orice culoare de camasa insa cel mai bine ar veni una alba sau albastru-inchis spre bleu-marin care merge de minune.
le poti asorta cu niste tenisi colorati sau negrii si iese ceva super.
eventual iti poti pune niste bretele pe care sa le lasi pe langa blugi insa renunta la cei deschisi la culoare. sunt de prost gust.
bafta.
xoxo

| Alex >D a răspuns:

Ahahaha, blugii deschisi la culoare sunt de cocalar dar tenesii cu bulinute si stelute nu-s gay? In fine, moda evolueaza ( desi cam tinde sa stagneze ). Blugi deschisi? Daca modelul este simplu, porti purta camasi cu un numar foarte variat de culori. Alb, negru, maro ( asta prefer eu ), albastru, bleu, verde, ce vrei tu. Doar sa ai grija si la incaltaminte.

Sanatate!

| xxxxxxxxxxxx a răspuns:

Camasa alba ar fi cea mai potrivitabig grin clasica si de bun gustbig grin dar ai putea sa iti iei si o camasa de culoare deschisa sau la culoarea pantalonilor.winking

| Timeea_1190 a răspuns:

Ai putea alege o camasa alba. Din moment ce nu stim cum arata blugii ii stim doar culoare eu spun sa porti o camasa alba. Album se potriveste cu negru si chiar si cu blugi deschisi la culoare. happy sper sa te ajute raspunsul.

| MANDY_2679 a răspuns:

Scuze ca ma bag peste intrebarea talaughing dar de ce nu pot sa pun intrebari pe TPU? de cateva zile dau click la Trm. intrebarea dar nu se trimite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La liceu e altceva, acum depinde de liceul in care ai intrat, oricum slabe sanse sa ai tinuta obligatorie, te poti duce curcubeu daca vrei big grin