| Snicker a întrebat:

Buna
Ce ziceti, s-ar asorta o camasa albastra in carouri cu papion si curele rosii? iar pantalonii sa fie negri...

15 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Arata destul de urat, mai bine lasi doar camasa cu papion si blugii.

| pwp a răspuns:

D,cam colorat, dar merge :*

| faramatania a răspuns:

Cămașă,papion,bretele sunt ok toate,însă bretelele(cred că la acest accesoriu te referi când spui curele)pot fi negre,iar cămașa uni(dar poate fi și cea descrisă de tine), sau pentru un look lejer, poți înlocui cămașa cu un tricou alb+vestă, iar accesoriile nu foarte necesare dar de efect se mențin(papion, bretele). Sărbători fericite și un an nou realizabil în tot ce-ți dorești.

| Kasia a răspuns:

Renunta la bretele.intregul look e prea incarcat. daca nu ar fi avut carouri camasa ar fi fost ok bretelele.din punct de vedere cromatic totul pare ok.

| Resurrection a răspuns:

Da. Ar merge bine. Dar eu personal ori as pune papion si as renunta la curele, ori as pune curele si as renunta la papion.
Merge si cum vrei tu, insa iti zic cum as alege eu

| FuckSchool a răspuns:

Ti-as recomanda sa scapi de curele. Asa combinatia cred ca ar fi mai reusita happy.

| Letty03 a răspuns:

Super, cred ca aceasta combinatie merge perfect, o sa arati minunat.

| Lydia28 a răspuns:

Da, cred ca ar fi interesant!

| PattyC a răspuns:

Da,daca iti place.

| Anonim200211 a răspuns:

Scuze nu ar arata bine

| bobbyG a răspuns:

Da, de ce nu?

| Ragnarøkr a răspuns:

Ai arăta penibil.

| LupascuAndrei a răspuns:

MMMM..Nu cred dar pentru iarna incearca culori cat mai reci cum ar fi albastrul inchis.

| roxana11 a răspuns:

Da o sa iti stea super

| Antonia111 a răspuns:

Pai incearca costumatia si vezi singur. Funda? big grin