| mihapetro a întrebat:

Am o camasa albastra in carouri si un papion albastru simplu. Voi credeti ca merge sa ma imbrac asa?

3 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,depinde de culoarea camasii si cea a papionului. Daca au aceeasi nuanta de albastru merge.Ar fi mult mai bine daca camasa ar fi un albastru inchis decat deschis si astfel, ar merge si mai bine cu un papion negruhappy.Dar oricum, este buna si aceasta combinatie, camasa albastra si papion albastruhappy.

| marrynavisanu a răspuns:

Salut,cred ca e bun, dar depinde si jos ce-ti ei, poate sa bagi camasa intr-o pereche de pantaloni asa inchisi:albastru, asa negruhappy. Uita-te ca culorile sa combina.Sa se asocieza fiecare cu ceva.happyhappy