| wildkiss a întrebat:

Buna cei care cunosc produsele de la oriflame si cumpara des astfel de produse vreau sa va intreb daca sunt bune adica ma refer daca sunt pe jumatate cum se spune in catalog deoarece cu cei de la avon mam convins vreau raspunsuri sincere de la cei care ati incercat produsele fundita pentru cel care ma convingepromit

Răspuns Câştigător
| Petrescu_Iudita-Ioana_1994 a răspuns:

Am folosit foarte multe produse și de la Avon și de la Oriflame. La Oriflame mi s-a întâmplat de multe ori să am parte de surprize plăcute. În sensul că produsele erau chiar mai bune decât m-am așteptat. Recomand gamele Swedish Spa și Essentials, pentru îngrijirea corporală. Tot ce am încercat de la acestea două a fost foarte bun. Cele de la Feminelle, pentru igiena intimă, iarăși sunt foarte bune, iar machiajul, de la Girodani Gold. Orice balsam de buze Oriflame am încercat, mi s-a părut mi s-a părut de la ok la foarte bun. În schimb, nu recomand produsele pentru îngrijirea părului, pasta de dinți care e groaznică, bijuteriile lor, care se desfac în mii de bucățele, gelurile de duș din gama aia cu culturile lumii, și produsele cosmetice din gama pentru adolescente. Sper că ți-am fost de folos happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| wildkiss explică:

Am mai postat intrebarea asta de 3 ori la categorii diferite pentru ca doream un raspuns cat mai elaborat cat mai multe pareri doar ca nu m-au convins raspunsuri scurte dar al tau imi place multumesc

| MDaniela a răspuns:

Toti Consultantii beneficiaza de discount in functie de valoare comenzii astfel:
50 lei - 249, 99 lei = 23% reducere
250 lei - 499, 99 lei = 30% reducere
>500 lei = 40% reducere
Sau daca vrei doar sa te convingi ca produsele sunt de calitate,
contacteaza-ma pentru a-ti oferi mai multe detalii! daniela_adrian_puf