| wildkiss a întrebat:

Buna cei care cunosc produsele de la oriflame si cumpara des astfel de produse vreau sa va intreb daca sunt bune adica ma refer daca sunt pe jumatate cum se spune in catalog deoarece cu cei de la avon mam convins vreau raspunsuri sincere de la cei care ati incercat produsele fundita pentru cel care ma convingewinkingpromit

1 răspuns:
| anonimatus1999 a răspuns:

Pot spune ca cele de la avon sunt mai bune dar de fapt cele mai bune produse sunt cele de la firme mari care au fabrici proprii(loreal Paris, mayble new york, etc.)