| secsilicioasa a întrebat:

BUNA Cei DIN BZ!Va rog stitit daca avem vreun salon de tatuaje in oras?daca da unde si daca esti minor adica ai 16 ani iti poti face tatuaj?PLS dau funda!

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Da dar sa ti-l faci pe frunte - sa vada tot poporul - nu te supara este un sfat parintesc

| Убица a răspuns:

Poti căuta pe google, poţi şi dacă ai 16 ani dar trebuie să vină un părinte să confirme. Ai grijă ce îţi tatuezi, să fie ceva care are o semnificaţie pentru tine, că rămâne pe viaţă şi dupa aia o să regreţi dacă îţi faci unul la nimereală. Eu am 3 tatuaje momentan pe mâini, şi îmi mai fac încă 3 săptămâna viitoare. Baftă multă!