| 10Tenten10 a întrebat:

Bună, cine îmi poate spune de unde pot cumpăra sclipici de față bun pentru festival? De preferat din Cluj și ieftin. Mulțumesc, dau fundă

Răspuns Câştigător
| Flo1234jdksl a răspuns:

Poti cauta in drogherii. Nu stiu ce fel de sclipici vrei, dar recomandat ar fi ca dupa ce iti achizitionezi produsul sa iti faci si o testare undeva pe piele. Eu am prietena care face alergie la sclipici. I se inroseste toata pielea. Multa sanatate si multa distractie la festival :*.

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

In magazinele chinezesti. Sau in alea cu multe prostii ieftine.
Nu ai ce cauta in farmacii sau drogherii.