| Maria46854213 a întrebat:

Vreau să mă vopsesc dar nu vreau sa fie permanent deci vreau cu spray...Sunt din cluj. Îmi poate spune cineva de unde îmi pot cumpăra? Dau fundă!happy

Răspuns Câştigător
| kqwjy a răspuns:

Nu iti cumpara spary. e de foarte proasta calitate.
du'te la farmacie si cumpara-ti solutie castelani-roz, albastru de metilen-albastru si violet de gentiana-mov.acum doar depinde de care vrei sa iti iei.cu costa fff mult. 3-4 lei!
succes!

3 răspunsuri:
| คเค๓เк a răspuns:

Poti cumpara de la magazin laughing

Eu una nu`ti recomand spray deoarece asa am fc si eu ma`m dat intr-o zi si era foarte soare afara si spray`ul tot curgea din parul`l meu naspa!

| adelaroman79 a răspuns:

Sau, mai ai o posibilitate, in afara de spray.
Iti poti lua vopsea, dar fara amoniac.
Nu e nici daunatoare parului ca fel ca vopseaua originala, si pe de alta parte nu e nici permanenta.
Dispare pana in maxim 6 saptamani, si mai ai un avanjat.
Ai mai multe nuante si culori de vopsea fara amoniac, decat de spray, si in plus o gasesti la orice magazinhappy
Doar sa stii cum sa cerihappy

Sper ca ti-am fost de ajutor!
Fundiiitza?smug:*

| laurik97 a răspuns:

Nici eu nu tias recomanda spray...eu am 13 ani si mi-am luat odata spra dar nu mi se vedea doar la soare si se duce de pe o zi pe alta.mai bine ai face cum zice adelatongue. dar daca tot ti la ideea ta cu sprayul se gaseste la andrada sau in iulius la divertistongue