| TeTisSa a întrebat:

Buna:* cine imi poate spune si mie ce culori merg sa iau cu pantalonii acestia http://www.milani.ro/......aloni/158/

Răspuns Câştigător
| SunriseB a răspuns:

Ce pantalonii frumosssiiilove strucklove struck:X cu siguranta : alb, crem, roz deschis, roz la fel ca pantalonasii. ar merge si maro daca ai asorta cu niste sandalute maro big grin cam atat thinking incearca niste cercei mari cu ceva margelute si floricele si un latisor finut care sa inspire vara! vei fi total super big grin te pup! sper ca ti-am fost de folos big grin:*

5 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Frumoosi pantalonii ♥ Ar merge albul si bejul.

| bianca9422 a răspuns:

Ar merge alb, roz pal si ar fi si mai ok daca ar avea si niste motive florale aceste culori.

happy

| andreea25_8864 a răspuns:

Hey.happy Ar merge:
Nude
Roz
Alb
negru
galben
corai
Cam atat... sper ca te-am ajutat

| TeTisSa explică:

Multumesc tuturor :X >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alb,roz(cam toate nuantele),portocaliu(combinatia roz-portocaliu este una foarte reusita),negru,gri(cam toate nuantele),grena, bej, chiar si o nuanta mai inchisa de rosu.