| natalia_6286 a întrebat:

cine poate sa imi spuna si mie niste pastile pentru ingrasare.am 1, 72 si 53-54 de kg, as dori sa mai pun un pic pe mine, sunt in italia si nu stiu ce pastile ar trebui sa iau sa ma mai ingras, in romania am luat cavit, erau fff bune dar aici nu cfred ca sunt, nici nu stiu cum se numesc aici.va rog daca stie cineva sa imi spuna si mie.multumesc frumos. pupici!

Răspuns Câştigător
| Alexa_3478 a răspuns:

Aici in romania,
mama imi dadea mereu ECHINACEEA
http://www.google.ro/......tp?/imgres
sunt niste pastilute pentru intarirea metabolismului
dar iti dau si pofta de mancare.
Ele sunt luate de la plafar.

Dar poti sa ceri acolo: pastile pentru a avea pofta de mancare, iar doamna de acolo o sa stie ce sa. ti dea! [in alte tari pot avea denumiri diferite, dar sa contina aceleasi substanta!]

Sper ca te.am ajutat!
Daca da, rasplateste.ma cu o funda!
10`x

2 răspunsuri:
| albinuta_2886 a răspuns:

Pastilele de ingrasat nu se iau pe perioade lungi de timp. Daca ai luat cavit o perioada si probabil te-ai ingrasat dar acum ai slabit, deci asa este corpul tau. Ai arderile rapide si consumi multa energie.
Pastilele de ingrasat/slabit au efecte secundare in timp asupra corpului tau.
Si daca tot esti in Italia mananca paste si pizza. Cred ca te vor ajuta mai mult decat pastilele si sunt si inofensive.

| blueeyedgirl a răspuns:

Nu stiu medicamente dar mananca miere de alb inebatting eyelashes e ff buna sanatoasa te ingrasa si iti ceste pofta de mancare garantat eu am pus 4 kg in 2 saptamana :* mancam in fiecare zi e garantat