| GalinaBlanca a întrebat:

cine stie vreun program cu care poti sa modifici parti corporale ale corpului intr-o poza?

5 răspunsuri:
| Zzzo a răspuns:

Photoinstrumentwinking e cel mai bun, nu se pot salva direct pozele pentru. ca iti trebuie nu stiu ce key si adresa, dar cand ai terminat de editat, apesi print screen Sys Rg acolo mai susu de tastele pentru. jocuri > si paste in paint acolo unde-i patratu ala apaesi si o decupezi> apoi iar paste si o salveziwinking sper ca te-am ajutatlaughing big grin nu sunt foarte explicita...darhappy

| razvan2011 a răspuns:

Photoshop e cel mai bun poti descarca un trial de 30 de zile de pe siteul lor : http://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=photoshop funda?

| infuzion a răspuns:

Photo Instrument te ajuta sa stergi usor parti din corp sa stergi semne de pe fata etc...
P.S.: http://tutorialfast.blogspot.com

Răspuns utilizator avertizat
| andrada_3947 a răspuns:

Hmmm fotoscape acolo potii si taia poze si sa le faci mai inchise deschise cum vrei tu numai ca trebuie sa stii cum sa il folosesti tongue

Funda?☻☻