| jjijnbbhfsrt a întrebat:

Cu ce program poti sa modifici o poza foarte bine? de ex sa scapi de cearcane?

11 răspunsuri:
| M' a răspuns:

Photoshop sau photoinstrument-e superhappy

| hax0r a răspuns:

Pentru incepatori ACDSee 07 08. pentru avansati Adobe photoshop

| 911targa a răspuns:

Adobe photoshop CS4.

| oky a răspuns:

Photoshop

| e m i l y a răspuns:

Photoshop? mda... exact ala.

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Photoshop il ador:X

| OMfGtheyKilledKenny a răspuns:

Incearca gimp happybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai photoshop? happy

| 7Dany a răspuns:

Photoshop sau Gimp!

| mariposa azul a răspuns:

Photoinstrumet e superb...succes. funda?

| zepo a răspuns:

Paintlaughing nu, glumesc poti incerca Photoscape desi nu stiu ce o sa iasa dar cel mai bun ramane Photoshop, dar oricum pentru Photoshop iti trebuie ceva experienta ca sa poti da jos cearcanele, nu e chiar asa instalezi programul si Szbuff ai scos cearcanele.
Eu as da poza unui prieten sa o modifice in Photoshop, e mult mai usor decat sa stai sa instalezi programe.