| 10Tenten10 a întrebat:

Bună Cluj, imediat încep pozele pentru albume și am nevoie de cineva care să se ocupe de machiajul meu pentru că eu sunt groaznică. Cine îmi poate recomanda un loc bun și nu prea scump din Cluj? Mulțumesc, dau fundă

4 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Crede ma, nu are niciun sens să te machiezi in oras pentru o poza de album. Adică dacă pentru o poza te machiezi in oras, pentru banchet ce o sa ti faci? E suficient un fond de ten, rimel si un ruj, eventual o linie finuta de tus

Bula
| Bula a răspuns:

Iti recomand Salonul Aphrodite (str. Motilor nr. 93).

| 10Tenten10 explică (pentru Denisa0954):

Sa știi ca ma gândeam și la asta, dar ochii mei au o forma mai ciudata așa că eyeliner ul e mai complicat și pleoapele îmi tremura foarte tare? o sa vad, dacă ma enervez foarte tare pe preturi nu ma voi duce nicăieri, voi vorbi cu o prietenă să mă ajute cu o chestie sau două și atât. Mulțumesc mult pentru sprijin!

| Denisa0954 a răspuns (pentru 10Tenten10):

Oricum la salon sub 120 nu găsești, nu conteaza in ce oras. Si chiar nu merita atatia bani pentru o poza