| AleCsuţaa a întrebat:

Întrebarea mea este legată de facebook. Prietena mea vede pozele altfel decât le văd eu. Nu ştiu de ce, dar cred că este o versiune nouă. Cum pot vedea şi eu pozele ca ea? Pozele nu mai sunt văzute în albume ci altfel. Nu ştiu cum să explic.

Fundă! Mulţumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Spune-i să facă un screenshot şi încarcă-l pe imgur şi dă-ne link-ul.

| gabryelm3 a răspuns:

Pai si cum vrei sa ne dam noi seama daca nu stii cum sa explici, spune detaliat, asezare in pagina etc... sau daca nu vino cu un screenshot.