| Uza a întrebat:

Credeti ca e bine sa ma epilez pe maini cu benzi depilatoare? Multumesc!

5 răspunsuri:
| ooLaviii a răspuns:

Poi nu stiu cred ca da.Dar daca nu te epilezi cand esti batrana nu o sa ai deloc parhappy In fine eu ma epilez doar pe picioare si sub brat, dar eu ma epilez cu epilatorul... Fundita?

| ooLaviii a răspuns:

Mda...Poti sa faci cancerlaughing Sigur...Am avut multe prietene care se epilau cu ceara si pe maini si pe picioare si nu au avut nimiclaughing Cica faci cancerlaughing

| LiIiA a răspuns:

Nup nici sa nu o faci iti sugerez face iritatii si poti in cel mai rau caz sa faci cancer s-a intamplat o data funda?:X

| aius a răspuns:

Mai bine cu creme epilatoare fara durere si foarte rapid.

| ღGვoღ a răspuns:

Daca te epilezi cu benzi te ustura si te iriti... Iti sugerez sa folosesti epilarea cu zahar:) " http://www.youtube.com/watch?v=KSPKP8nzUjw&feature=related "