| ladygaga_9914 a întrebat:

Cu ce ziceti sa ma epilez pe maini si picioare? crema sau benzi de ceara?

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Cu crema.cu benzi de ceara e prea dureros.succes!

| Ea12345 a răspuns:

Pe maini cu ceara. Daca rezisti si pe picioare cu ceara, e foarte bine. Daca nu, poti folosi crema.

| ladygaga_9914 explică:

Pai cu crema ziceam si eu dar dupa aia creste mai des si mai gros firul

| Berta a răspuns:

Pai tu vrei sa te epilezi sau depilezi, deoarece e o dif. A epila inseamna sa-ti smulgi firul de la radacina, iar a depila numai de la suprafata.Eu ti-as recomanda cu mare placere crema.

| cute a răspuns:

Hi, eu iti sugerez sa te eiplezi cu benzi ce ceara.sau la salon.pentru ca.acea crema nu este buna.acum depinde si de firul tau de par. daca esti bruneta este mult mai bine sa te faci cu beni deoarece de la acea crema iticreste parul si repede. 4-5 zile.si mult mai des.happy. sper ca te-am ajutat happy. ciau:*

| Babilonia a răspuns:

Benzi de ceara