| irzsaiulia a întrebat:

Bună, cu ce accesorii pot asorta o rochie roşie?

Răspuns Câştigător
| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Pai poti sa te asortezi cu pantofi daca sunt alta culoare

| irzsaiulia explică (pentru AllForOneAndOneForAll):

Eu m-am referit la cercei, bratari sau un lant dar am uitat sa scriu mai sus

9 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Pantofi nude+geanta nude.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o zebra vopsita in verde deschis!

| kx123 a răspuns:

Pentru un plus de eleganta, cel mai bine se potrivesc accesoriile negre, ia-ti un lant din perle negre, sau ceva asemanator.

| xFakeSmilex a răspuns:

Incearca accesori negre, sau aurii.
Nu incerca culori prea indraznete deoarece nu vor da bine pe langa rochia rosie.

| Adeniy a răspuns:

Verdele cu rosul merg foarte bine.De asemenea cu alb. Poti asorta cu niste cercei, bratari, lant...

| AllForOneAndOneForAll a răspuns (pentru Adeniy):

Poti dar nu te impodobi prea tare

| DalyDanyOana a răspuns:

Cu putin rumegus pe post de cercei si la gat un lant din ala de caine..adica lesa