| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca o rochie ciclam e prea stridenta pentru o nunta? As asorta-o cu accesorii uni, dar in afara de negru nu stiu ce culori mai merg, vreo sugestie?

8 răspunsuri:
| Ben. a răspuns:

Nu e stridenta.chiar o sa treci neobservata. dc vrei ceva mai tzipator incearca gri.

| Cryss a răspuns:

Poate ca e prea stridenta, nu am de unde sa iti spun sigur. Daca as sti ce fel de model este si as vedea cum iti sta ti-as putea spune dar asa nu stiu. Incearca sa o combini cu negru si uita-te in oglinda si daca iti place si te simti comod in tinuta aleasa atunci poti sa mergi asa. Oricum daca nu te simti bine in ce esti imbracata, nici la nunta nu o sa te distrezi foarte tare happy.
Conteaza mai mult parerea ta decat a oricarui alt om happy.

| claudya a răspuns:

Sper ca nu esti blonda!

| d.d.d. a răspuns:

Nu
parerea mea e a nu e stridenta dar trebuie accesorizata corespunzator cu niste accesori de o alta culoare poate niste margele rosii, un pantof cu toc inalt decupat in fata si un plic elegant. parerea mea thinking

| d.d.d. a răspuns:

Ar merge mult mai b decat rosu cu accesori verzi

| bibilulla a răspuns:

Ciclam merge în combinaţie cu argintiu, bronz, albasru, mov, gri deschis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e stridenta.doar e nuntabig grin
Cu ciclamul ar merge un verde intens, alb, negru.
Chiar albastru deschis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca ar merge si cu niste sandalute crem si un plic crem sau tot cyclam cu un lantisor finut mai lung (depinde si cum este rochita).
In general daca are o culoare foarte puternica si are si un model complex cel mai bine este sa ai niste accesorii finute care sa nu iasa in evidenta dar sa iti dea personalitatewinking
Sau uite eu mi-o mai imaginez cu niste sandale roz pal... dar ti-am spus depinde de rochita de silueta de mai multe lucruri si cateodata pana nu le pui una langa alta nu o sa iti dai seama...tot ce poti sa faci este sa iti iei rochita cu tine prin magazinewinking