| Cristinik_2661 a întrebat:

Cu ce culori as putea asorta o pereche de tenesi verde fosforescent? Dau funda, multumesc.

5 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Ori cu un verde normal, ori cu roz (mai fosforescent), negru, galben, alb. sunt multe nuante de verde care poate duce si spre culoarea tenesilor tai :*

| Crucified a răspuns:

Ti-ai luat un rahat de pe piata, verde fosforescent, nu te dor ochii? rolling on the floor

| Katoky a răspuns:

Culoarea roz nu merge la tenesi fosforesceti eu zic sa il combini cu un trening de culoare albastra sau verde in fine dar mnu cred ca tiar placea sa fi tot verdesau mai poti sa ai si putin verde la trenuingul albastru. Sper ca te-am ajutat.

| Pistolea_Roxana_1992 a răspuns:

Îl poţi asorta cu roz, galben, gri, alb.

| Pistolea_Roxana_1992 a răspuns:

Nu asorta verde fosforescent cu verde fosforescent. Culorile pe care le-am propus eu, inclusiv rozul, sunt luate dintr-un articol de modă...deci da, sunt bune:)
http://www.divahair.ro/moda/sfaturi_din_moda/ghidul_de_asortare_a_culorilor

http://www.divahair.ro/......nutei_tale