| CarmenAnamaria1822 a întrebat:

Buna Am o pereche de tenesi roșii și nu ma pot decide ce culoare sa pun șireturile (acum am verde )dar ma gândeam în 2 culori

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Bună.
Se potrivesc următoarele :
-negru cu galben sau cu alb
-verde cu alb
-albastru cu alb.
Încearcă să combini culoarea alb cu alte culori.Albul mereu se potrivește cu orice(să nu încerci portocaliu cu alb că iese...bleach).
Pa,p.a

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Pentru tenesi rosii poti sa imbini sireturile rosu negru rosu alb. sau verde cu negru. e cool

| AlexandraIleana a răspuns:

Cel mai bine la niste papuci rosii merge sireturile de culoarea alba.Dar daca chiar vrei doua culori sa combini poti face verde cu alb. Arata super smecher. Sper ca te-am ajutat.Si eu am perechi rosii si sireturile le am albe happy