| loveyouschatz a întrebat:

Cu ce haine asortam adidasii cu toc? mersihttp://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| TurcoaicaTa a răspuns:

Niste blugi stramti de o culoare care se asorteaza cu incaltamintea si o bluza cu un um-ar lasat.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Wow... sunt chiar shic!
Poți să-i iei la blugi, o bluză multicoloră și o geacă de piele, și nu uita să ai un parfum subtil pe tine.
Pa, pa.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Cică, shic.
Chiar ai purta aşa ceva?

| loveyouschatz explică:

Imi pare rau, dar eu nu locuiesc in Romania. Aici la noi, nu se comenteaza cum se imbraca lumea.O sa pun o poza la profil cand o sa ii cumpar.nu sunt urati par draguti.modelul pe care il vreau eu nu este pe internet, este putin unicat. multumesc

| MalleusMaleficarum a răspuns:

De ce ai purta ÎN VIAŢA TA aşa ceva?
Sunt HIDOŞI şi merg cu foarte puţine ţinute! Groaznic.

| AlliCeAntrax1 a răspuns:

Fara suparare, cum poti purta asa ceva?