| biancaradoi a întrebat:

cu ce pot asora o fusta cu talie inalta turqoise?(bluza)...com binatie de seara. Multumesc.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cu o bluza alba sau neagra ar fi perfect happy

| pixie17 a răspuns:

Cu un tricou baggy bej-maro cu ceva accente albastre pe el. Aveam si eu o fusta cu talie inalta albastra si asa m-am imbracat intr-o seara festiva.Iti spun sincer ca toata lumea ma intreba cum de mi-a venit ideea asta...deci am facut senzatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un tricou alb simplu, dar nu multat ar merge perfect, sau cu ceva oranj.

| daniellllaaaa a răspuns:

Cu o bluza neagra, poate cu putin sclipici, oricum ceva inchis la culoare.

| RosuCosmin a răspuns:

Mda...cu o bluza cacaniu in dungi