| sorina09 a întrebat:

Buna seara! Am si eu o intrebare ...Se potriveste o fusta cu talie inalta cu un maieu sau un tricou? Daca nu cu ce se potriveste ca maine am un majorat si nu stiu daca mi-ar sta bine sau nubig grin Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| xAndraax a răspuns:

Nu, nu merge nici cu maieu nici cu tricou! Merge cu o camasa sau cu o bluza eleganta!

9 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Cred ca ar merge mai bine cu o camasa, dc fusta este eleganta. cel mai bine probeaz-o si cu maieu si cu camasa si vezi cum vine.

| Afdsa a răspuns:

Bună seara.De ce nu? Mie mi se pare foarte feminin şi elegant : http://www.google.ro/......tp?/imgres (cu maieu vine mai bine). Baftă la majorat! :D

| Justmeandmysmile a răspuns:

Da dar daca bagi maieul sau tricioul in fusta, desi cred ca ar fi mai bine cu maieu decat cu tricou si poti pune o curea lata care sa-ti evidentieze talia http://www.google.ro/......tp?/search

| Bianca1997 a răspuns:

Cred ca s-ar potrivi mai bine cu o camasa dar si un maieu sau tricou ar merge dar presupun ca daca sunt bagate in fusta si cateva lanturi ar prinde bine daca ai poti incerca si un bolerou dar depinde de culoarea fustei.Succes!

| Raluca_5813 a răspuns:

Din ce material e fusta?

| Katomi a răspuns:

Cu un tricou happy (dar bagat un fusta big grin)

| StyxYS a răspuns:

Daca fusta e neagra si scurta cu talia inalta cum zici tu merge o camsa alba eleganta sau un maieu alb mulat cu bretele de 3-4 cm si n talie o curea mai lata cam de 7 cm...cam asa sunt imaginile pe minunatul google :d

| Maddy_6982 a răspuns:

Cred ca o camasuta cu maneca scurta e cea mai potrivita (preferabil intr-o culoare complementara!) FUNDITA
?

| sorina09 explică:

Fusta este neagra cam scurtabig grin si are o curea de aproximativ 5 cm cu 3 nasturi tot negri paraleli happy