| valerikaa a întrebat:

cu ce pot sa colorez o pereche de blugi? in afara de vopsea pentru textile, cu marcherul se poate?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cam cate markere crezi ca ti-ar trebui? Foloseste tot vopsea textila.Este mai simplu.

| valerikaa explică (pentru darrio2007):

Eu am vrut doar niste puncte in partea de sus.

| darrio2007 a răspuns (pentru valerikaa):

Asta e altceva.Nu ai spus.

| BiuL a răspuns:

Exista marker de textile, cu unu d-ala merge

| Jipa95 a răspuns:

Da, se poate si cu un marker, dar unul dintr-acelea speciale pentru cd-uri, permanente. happy

| Lαrisα a răspuns:

Da, dar din acela permanent, daca nu vrei sa se ia la prima spalare.winking

| 16Gabriela a răspuns:

Cu marcherul se i-a la spalat presupun, daca ii vrei gri fa cu negru happy dupa prima spalare vor fi culori deschise.

| tsal24 a răspuns:

Ce zici de vopsea de oua?

| Son1x a răspuns:

Da, si cu marcheru e bun happy