| Randomkid a întrebat:

Cum arată o femeie cu trăsături orientale? Mai multe persoane mi-au spus ca arat ca o orientala sau m-au întrebat dacă am rude de origini orientale.

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

E o perceptie subiectiva, adevarul e ca arati prea bine, si atunci oamenii s-au uitat mai atent, iar unora prin asociatie de idei, le-a parut ca gasesc un aer oriental. Ca daca erai urata, puteai sa ai ochii indigo, nici nu se uita nimeni destul de atent ca sa observe asta.