| LoveForYou000 a întrebat:

Buna!
Cum as putea sa imi fac un blog?
Adica as vrea sa imi fac o pagina de inernet unde sa postez sfatui legate de beauty.Si...am incercat prin Blogger dar nu prea ma satisface.
Stiti cumva alta modalitate de a face o pagina de ineternet?

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Www.ucoz.ro - e cel mai fain, parerea mea. Ofera extrem de multe posibilitati si atuul principal (din perspectiva mea) e forum.ucoz.ro - unde gasesti ajutor ori de cate ori ai nevoie.

4 răspunsuri:
| ĄĿiŒ a răspuns:

Poti incerca wordpress ^^

| LoveForYou000 explică (pentru ĄĿiŒ):

Scuze dar wordpress pentru a fii folosit in intregime trebuie sa platesti sad

| Fluturee a răspuns:

Poti sa iti faci o pagina de facebook, unde poti posta si poze si tutoriale,. mai multe! Fundita?! puppy dog eyes :X

| LoveForYou000 explică (pentru Fluturee):

Am deja o pagina de facebook happy