| SuRi a întrebat:

Cum as putea sa ma tund avand in vedere ca acum il am pana la umeri de lung?

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Fara sa-ti dau 20 de linkuri, si fara sa-ti faci sperante la tunsori pompoase. pentru marimea care o ai acum, poti sa incerci un fel de bob mai lung, ca sa nu iei foarte mult din lungime daca nu vrei sa ai un shock dupa ce il tunzi, ori cum a zis Cami, putin din varfuri, in scari, ori iti faci bretonul tuns asimetric, in scari sau drept.
Poti sa isi faci 'gherute' cum se mai spune. ori sa il tunzi un pic din varfuri si sa incerci o noua culoare. Bafta! :p

2 răspunsuri:
| CxXPCC a răspuns:

Pai ai putea doar sa ii tai putin varfurile... te poti tunde BoB....depinde cat de scurt il vreai