| anonim_4396 a întrebat:

Buna,cum as putea scapa de volumul in exces al parului? Precizez ca nu folosesc sampon ci bicarbonat de sodiu [sa nu vad comentarii ca-s nespalata =]], e de 1000 de ori mai bin bicarbonatul decat samponul] si folosesc adesea masi pentru par.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti incerca un balsam pentru par, iar daca il vrei mai natural, incearca unul de la plafar cu laptisor de matca, miere etc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti filezi parul sau il indrepti.
Cat ti-a luat sa te acomodezi cu bicarbonatul si cum il folosesti?

| xPegasus a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai pentru parul meu folosesc o lingura de bicarbonat intr-o cana cu apa [sau pulverizator] aplic pe par, iar de clatit ma clatesc cu otet de mere.

| KidaK a răspuns:

Nu iti miroase parul a otet?

| xPegasus a răspuns (pentru KidaK):

Dupa ce se usuca nu prea