| Paulikciufulik a întrebat:

Cum imi fac parul sa creasca mai repede? fundita daca merge ce imi recomandatiwinking

3 răspunsuri:
| LAdyAntebellum a răspuns:

Foloseste ulei de ricin/masline si tinel mai mult prins in coada
sper sa te ajute happy

| AlescandraM a răspuns:

Buna, eu ti-asi recomanda campon pentru cresterea parului, il poti cumpara de la plafar, se numeste Favisan si costa in jur de 12 lei happy, in unele plafaruri il gasesti si la 9 lei ..Intr-o luna vei avea rezultate cat de cat bune, si parul tau va fi mai des. funda?

| Mylifeispink a răspuns:

" fundita daca merge ce imi recomandati ". rolling on the floor)
Crezi ca va creste pe loc? smug sau astepti cam 4-5 luni si dupa te intorci sa dai funda thinking
..si il poti sa creasca putin mai repede cu ulei de ricin ..la radacina inainte cu 3-4 ore sa te speli pe cap!
Astept funda acum sau cand va creste parul? thinking