| JanetteLarissaCiubotariu a întrebat:

Cum sa imi creasca parul mai repede? Recomandati-mi samponuri de calitate!

Răspuns Câştigător
| 4U2 a răspuns:

Incearca sampon pe baza de plante pentru ca stimuleaza cresterea parului mai bine decat sampoanele cu chimicale si sulfati si in plus ofera vitalitate si hraneste firul de par.deasemenea poti incerca sa-ti masezi scalpul cu ulei de ricin, care este foarte eficient pentru cresterea parului.

2 răspunsuri:
| LordCroft a răspuns:

Cea mai buna masca pentru cresterea mai rapida a parului : intr-o cana amesteci 2 lingurite de zahar cu 2 galbenusuri de ou (doar galbenusul nu si albusul). masca se apica de 2 ori pe saptamana si se lasa aprox. 2-3 ore.

| Băă_Ana_1991 a răspuns:

Eu ti-as recomanda samponul :diamond gloss de la nivea este foarte bun mie sincer intr-o luna mi-a crescut foarte lung