| ihacoswhy a întrebat:

Ce masca de par imi recomandati ca sa mi se indrepte parul sau sa imi creasca mai repede?

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ninaelenadobrev a răspuns:

Daca vrei neaparat masca de par poti cauta de www.divahair.ro daca vrei si sampon sau balsam cauta schauma fito-cofeina sau special pentru cresterea parului ca se gasesc in magazine

| Iubibilăă a răspuns:

Iti recomand uleiul de ricin.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
http://www.tpu.ro/......nu-s-bune/
Te pup!

| Tzukushi a răspuns:

tratamente naturale, masti pentru par, experienta personala

http://mariabeautytips.wordpress.com/......hidratare/

| purplestar9494 a răspuns:

Pentru cresterea parului incearca o masca cu ulei de ricin, miere de albine, galbenus de ou si lapte(2 lingurite ulei de ricin, 4 de lapte, 2 de miere si 1 galbenus de ou)
Pentru netezirea parului (fiindca nu exista masti care sa ti-l indrepte exact la fel cum o face placa) foloseste maioneza de preferat facuta in casa, o aplici pe par si infasori parul intr-un prosop si o lasi aproximativ o jumatate de ora happy

| ihacoswhy explică (pentru purplestar9494):

E bine daca am sampon Dove Noutrishing Oil cu ulei de argan?

| purplestar9494 a răspuns (pentru ihacoswhy):

Pentru mine sampoanele dove nu au nici un efect ci din contra imi cade parul si mai tare cand le folosesc(la fel si elseve) cea mai buna marca de sampon cel putin pentru mine este pantene sau am mai incercat recent gliss cel negru si mi a facut parul foarte matasos happy cel mai bine te duci la plafar si iti iei o sticluta mica de ulei de argan dupa ce te speli si te usuci aplici putin pe tot parul incearca sa eviti radacina pentru ca iti va face parul uleios

| LadyCrazy999 a răspuns:

Uleiul de ricin e unul bun, nu stiu incercaahappy

| Sanziana00 a răspuns:

Uleiuri. Ulei de ricin, de masline, de argan, de nuca de cocos. Toate sunt bune happy.

| Iul08 a răspuns (pentru Sanziana00):

Si cum faci? Te dai cu el pe par?

| Sanziana00 a răspuns (pentru Iul08):

Https://www.youtube.com/user/AmysListTV, poti cauta aici videoclipuri in care ti se explica mai bine :).

| dinulia94 a răspuns:

Uite aici vei gasi masti naturale pentru cresterea rapida a parului : http://siteofstyle.blogspot.com/2013/05/masti-pentru-cresterea-parului.html
:)

| Antonia46 a răspuns:

Pentru a creste mai repede, am auzit ca uleiul de ricin este bun. Cauta produse care sa contina, sau poti chiar sa cauti ulei de ricin si sa iti dai la radacina parului, nu prea mult, ca sa nu se ingrase.