| Insanity a întrebat:

Cum imi pot face unghiile sa creasca mai repede, dar fara tratamente complicate? Am inteles ca uleiul de ricin este bun dar nu sunt sigura.mentionez ca nu imi rod un unghiile, le ingrijesc mereu, dar pur si simplu nu crescsadHelp dau funda!

Răspuns Câştigător
| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da-te pentru un timp, cam 1 luna asa cu ulei de ricin pe unghii in fiecare zi si stai asa cam 1 ora dupa care te speli. Ajuta si la cresterea unghiilor si la cresterea parului.Trebuie doar sa ai rabdare. Uleiul de ricin o sa-ti ajute unghiile sa creasca mai repede daca il aplici in mod regulat pe unghiikiss

1 răspuns:
| Anutza_9378 a răspuns:

Sall...este un lac de unghi la avon pentru cresterea rapida a unghiilor dar este bine daca iei si un intaritor ca poate ti se rup sau pentru exfoliere...sunt nije lacuri sunt 3 sortimente
sper ca te-am ajutat happy