| Bojthe a întrebat:

Cum pot sa-mi cresc parul si unghiile exceptand uleiul de ricin funda!

3 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Parul numa daca iti pui extensii, sau daca il tai in fiecare zi cand luna este in crestere[varfurile], in medie parul creste 1cm-2cm pe luna.
unghiile cu ulei de masline, iti masezi mainile

| WeaponGirl a răspuns:

Cea mai rapida varianta: parul creste cu extensii si unghiile ti le pui cu gel laughing

| Alexstrasza a răspuns:

Uleiul de masline e foarte bun, dar nu fa greseala sa iti torni in cap si sa te speli cu el, pentru par il dai numai si numai la radacina si apoi il speli, iar pentru unghii doar inmoi unghiile in el, intr-o tava mica, ceva, nu in toata sticla ca mami face salata!