| Efilopialul a întrebat:

Cum pot face si eu sa imi stea parul din fata in sus.Am vazut la multi adolescenti ca au urmatoarea frizura:Sunt tunsi scurt pe laturi si cu par pe mijloc.Parea destul de interesant asa ca mi-am facut si eu aceasta frizura dar toti aveau parul din fata in sus si ideea e ca ei il au mereu si nu se dau cu gel de par sau alte chestii.Cum as putea sa ilfac sa stea mereu in sus.Tin sa mentionez ca nu am par cret si am parul destul de scurt in fata.Dau funda

Răspuns Câştigător
| TeddyKiller a răspuns:

Heys.Ma gandeam ca poti sa iti faci un back-combing/tapezi parul
Daca vrei sa iti stea in sus il piepteni invers in zona respectiva.

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=KlJgU3-RItM
Caută, mai sunt o grămadă.

| RealFriend010 a răspuns:

Foloseste cu moderatie fixativ in loc de gel.

Si nu ignora si celelate sfaturi pentru un scalp sanatos dar si pentru un stil de viata genral sanatos. Toate se leaga.

| Felician_Cristian_1990 a răspuns:

Încearcă sa il întinzi cu placa sa folosiți fixativ sau gel sau ceara sau Guma de par etc. Un sfat nu le amesteca... Înainte sa pui substanțele de par udal si pune-l astimativ in poziția care vrei... Eu ți-aș recomanda sa folosești o perie. Eu mi-l aranjez mai bine cu peria decât cu piaptanele. Si important in fiecare seara dupa
Ce folosești fixativ etc etc. Spalate pe cap cu șampon. Multă baftawinking