| 0Ada0 a întrebat:

Cum pot sa imi aranjez parul pentru buletin? Abia am facut baita si sta "matura" si nu il vreau prins. Nici placa nu am..pleaseeeee help. E URGENT!

P.S.: Sorry categoria dar super urgent. Maine se va intampla.

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Poti sa il prinzi in mai multe codite impletite ca sa il ai cret

3 răspunsuri:
| Yosii a răspuns:

Buna. pai lasati`l pe spate happysau sa ti`l dai intr-o parte cand faci poza :d funda?

| 0Ada0 explică (pentru Yosii):

Da dar nu sta drept.ce pot sa ii fac?

| Yosii a răspuns (pentru 0Ada0):

Pai daca nu sta drept nu ai ce sa ii faci numai cu placa ..altcv nu ai ce sa'i faci :d