| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi aranjez parul la scoala? Nu vreau prins ...sa fie asa ceva simplu si dragut.

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Pai puneti o cordeluta in par, puneti un accesoriu in par, sau da-ti parul intr-o parte si-l prinzi cu o agrafa la sapte ca sa stea.

6 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Multe fete ti-ar spune sa te faci cu placa si ondulatorul,dar eu o sa-ti spun ceva diferit. La scoala trebuie sa fi lejera,dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa arati si trendy.
Spic-o impletitura foarte frumoasa
Coc Balerina-un coc in varful capului,usor de realizat
Coada de peste-o impetitura care seamana cu coada unei sirene
Daca este o festivitate mai speciala,poti sa-ti faci cu o seara inainte parul pe moate.(iti iese suuper tare,foarte cret)
Iti poti impetii pretonul, lasanduti-l pe spate.
Sper ca te-am ajutat, bye
!

| Kristinikaaa a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon
Uite cate idei ai aici! Si iti explica pas cu pas cum sa-l aranjezi pentru fiecare look!

| Denyxutza a răspuns:

Pai depinde cum ai parul. poti incerca desprins poate in, codite, coc...