| BiancaDenisa a întrebat:

Cum pot sa imi prind parul la scoala? Vreau idei cat de cat simple, practice si mai rapide... dau fundita la cele mai bune idei! mersi multt :*

10 răspunsuri:
| BiancaDenisa explică:

Parul meu este pana la mijlocul spatelui, e destul de des si putin, foarte putin cu cateva bucle la varfuri

| mriuls a răspuns:

Coada de cal, coada normala, parul desfacut [ il poti lasa intr'o parte si il prinzi cu o clama ], coada intr'o pare, mot in varful capului :X laughing, coc, etc

| IdealShade a răspuns:

Ce lungime la par ai?

| AzZy a răspuns:

Cel mai simplu mod e cu un glamuret. E si sofisticat si simplu si poti face o gramada de frizuri
pe langa el uite caateva idei
1. Prin in coada foarte sus pe cap
2. prins in mai multe omidute
prins pe o parte, mai inspre umar
3. prins in 2 codite jos, in fata

bafta:X

| Zyzu a răspuns:

Eu imi primd parul in 2 cocuri mici in varful capului sau pe langa urechi sau in genul cum avea Beyonce in Best think i never had, eu am parul cret si din cand in cand il port si lasta pe spate happy succes

| Did3 a răspuns:

Eu imi fac coada spic, coada impletita, ori imi las parul pe spate si imi pun o coronita.Iti dau un, link si iti alegi tu ce iti place.: http://www.youtube.com/watch?v=CtbGllpmzDk

| iricool1996 a răspuns:

Prinde-ti parul cu funditzele de pe TPU...

| jerrygabrielle a răspuns:

In coada, in coc, coada impletita, 2 cozi, etc...

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Aaa incearca cu super glue smug