| Blueberry145 a întrebat:

Buna cum pot sa scap de cosuri in aproximativ o saptamana cu chestii naturale facute in casa de exemplu ceai de musetel? mersii si

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poti folosi pasta de dinti care usuca cosurile.

| KristinnaKr a răspuns:

Spirtul le usuca foarte repede!

| Lionsgate a răspuns:

Uite iei o aspirina o zdrobesti bine si o pui pe fata cu unpic de apa o faci ca crema, dispar si cosurile si te curata bine. da fundal

| Blueberry145 explică (pentru Lionsgate):

Si cat o las pe fata? se vad rezultate dupa prima aplicare?

| Lionsgate a răspuns (pentru Blueberry145):

Cam dupa a 2 pai o faci ca pasta d anul moale si o lasi pana se usuca, si apoi te speli cu apa calducicahappy

| Blueberry145 explică (pentru Lionsgate):

Ok mersi,, iti dau funda daca pana maine nu mai e un raspuns mai bun

| Lionsgate a răspuns (pentru Blueberry145):

Ok, incearca ce ti-am zis si ai sa vezi.

| andrei1993a a răspuns:

Stiu eu o ''reteta'' impotriva cosurilor. Pisezi o aspirina si o pui intr-un paharel, iar dupa pui o lingura de miere si o lingura/lingurita de apa invarti pana ce se formeaza o pasta, iar dupa aplici pe toata fata, astepti 15 minute iar dupa te speli, faci asta o data pe saptamana. Iti curata foarte bine tenul si scapi si de cosuri.