| Candy_9842 a întrebat:

Ce tratamente naturale stiti de cosuri facute in casa. ( orice ).

4 răspunsuri:
| Cristina_4016 a răspuns:

Incearca tot ce este pe baza de argila, cumpara masca cu argila de la aslavital este cea mai buna si cea mai eficienta.

| FOoXx a răspuns:

Incearca cu masca de sapun dimineata si seara. ajuta mult big grin

| acadelecolorate a răspuns:

Mastile de argile sunt cele mai bune si nici nu-i foarte scump
am avut si eu cosuri si mi-au trecut :*

| aaandra_9065 a răspuns:

SI eu aveam multe cosuri dar intr-o zi m-am dus la farmacie si mi -a dat un tratament naturist numit "Faina de ova" sper sa te ajute
funditaaate rogggggggggg love strucklove struck.x