| Adriiyy a întrebat:

BUna! CUm Poti scapa DE Vergeturi?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Cu o crema anticelulitica

3 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Buna eu m-am interesat mai mult pe net si nu poti sa scapi decat prin operatii cu laserul in rest le poti atenua sau prevenii cu ulei de migdale dulci este foarte bun, ti-l aplici pe pielea umeda dupa fiecare dus, si in plus iti hidrateaza mult pielea.am mai auzit ca daca te bronzezi poti ascunde ca ai vergeturi.cel mai bun lucru pe care il poti face este sa le previi pentru ca odata ce le ai e greu sa scapi de ele.success

| JustmeO a răspuns:

Odata aparute vergeturile nu-ti mai dispar din pacate.Dar poti preveni aparitia altor vergeturi folosind creme pentru vergeturi.Sunt destul de bune cele de la plafar pe baza de plante si iti mai recomand dar sunt cam piperate la pret cele de la Mustela sau Chicco.

| MisteriousGirl_1272 a răspuns:

Nu poti scapa definitiv de ele. Insa, pentru diminuarea vergeturilor poti amestesca ulei de masline incalzit, cu vitamina A sau E lichida, dupa care masezi zona respectiva