| andra_3667 a întrebat:

cum sa fac sa mi se onduleze parul cu spuma? l-am dat pe parmul umed am masat bine. dar nu sa ondulat.nu sa facut cretcrying(de ce?

Răspuns Câştigător
| KidduHerexD a răspuns:

Pai incerca sa iei un pix sau creion ma rog ceva de scris apoi sa infasori o suvita mica de par stransa bine si sa ti asa vreo 10-20 secunde!
pentru a fi mai usor cheamati prietenele te vor ajuta si este mai usor una face cateva suvite alta alte cateva si o sa va si distrati!
incearca macar odata siingura sau cum vrei pentru ca si eu am incercat si merge te pup succes!

5 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Nu era spuma destul de buna. Incearca ceva mai puternic, eu iti recomanda spuma de par de la syoss, aceasta o folosesc si eu si nu am niciun fel de probleme.

| Biencush a răspuns:

Pai parul nu se onduleaza singur cu spuma decat daca e el ondulat de felul lui. Daca vrei sa-l ai ondulat, il vei da cu spuma ca sa isi pastreze forma mai bine si sa capete volum si il vei ondula cu ondulatorul, sau cu perie si cu uscator de par...

| Andreea_5313 a răspuns:

Pentru ca nu ai natural in el.

| yumeee a răspuns:

Păi după ce aplici spuma îl ondulezi tu, între degete, nu se ondulează singur, nu e magică spuma aia laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te poti ducce la coafor, sau ti-l poti pune pe bigudiuri...