| EvaTramell a întrebat:

Exista ceva produse pentru par sa fie cret? Adica ceva spuma? Dar sa fie anume pentru a face parul cret? Dar sa lase si parul moale.

5 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Incearca cu sampon ca sa il faci cret desi exista pericol de matreata!

| Ely3 a răspuns:

Buna. pentru ca parul sa fie cret in niciun caz.

| EvaTramell explică (pentru Ely3):

Poate nu m`am exprimat corect. Eu caut un produs pentru par. O prietena mi-a zis ca exista o astfel de spuma anume pentru bucle. Doar ca nu stiu de care.Eu am parul putin natural dar atunci cand nu mi-l intind nu-mi sta cret ci asa "lanos". Deci eu astfel de spuma cauthappy

| Anonimtpu2 a răspuns:

Parul meu natural este ondulat si ca sa-l fac putin mai cret folosesc imediat dupa spalare spuma de la taft mega strong care iti ofera si volum si stralucire, apoi il usuci cu feonul si cu ajutorul unui difuzor