| Aishaa a întrebat:

cum sa ma machiez daca am ochii albastrii cenusii, tenul deschis, parul blond, pentru un banchet de clasa a 8 a, mai de seara? Voi purta o rochie albastra sclipitoare.

Răspuns Câştigător
| wimpyannya a răspuns:

Rimel negru, contur negru putin mai strident si o tenda de creion argintiu la coada ochiului poti sa dai cu putin fard albastru love strucklove strucklove struck sa nu uiti sa aplici si nste Blush cam de culoara piersicii love strucklove strucklove struck cred ca o sa fi belealove strucklove strucklove struck

1 răspuns:
| Ionutz4821 a răspuns:

Eu iti zic sa nu te machezi la varsta asta mai asteapta
Fi naturala