| ZeroBarat1 a întrebat:

Cum sa scap de ticul de a mai umbla la cosuri, pur si simplu vreau sa uit de cosuri deoarece nu mai vreau sa ma vad cu mana pe fata? Ceva sfaturi.... thinking

6 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Controleaza-te straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puneti un pansament... eu imi rodeam degetele mari de la mana si vreo 2 saptamani am umblat cu pansamente si acum nu imi mai rod degetele

| alexboyx a răspuns:

Ba esti nebun?!?! cica are un tic de a umbla la cosuri! si eu am un tic de a umbla la fete...si de acum ce sa fac...sa vin aici si sa ma plang?laughinglol

| ZeroBarat1 explică (pentru alexboyx):

Nu e tot una ticul de a umbla la fata sau la fetewinking daca nu intelegi asta e

| izabel05 a răspuns:

Pai multi avem foarte multe ticuri... De ele nu se poate scapa intr-un fel anume... Ele vin si pleaca de la sine

| izabel05 a răspuns:

Nu se poate scapa de ticuri. Ele vin si pleaca de la sine