| andrei733 a întrebat:

Am multe cosuri pe fata, pe barbie.Cum asa putea sa scap de aceste cosuri? Dar nu vreau sfaturi de pe net, ci din propria expeienta. Funda

Răspuns Câştigător
| zwarasevski a răspuns:

Eu m-am dat cu spuma de ras pe fata si am lasat-o vreo 5 min.Iti zic chiar functioneaza.Am avut si eu multe cosuri si acum nu mai am.Fa chestia asta timp de o saptamana seara. Sper ca te-am ajutat.

| andrei733 explică (pentru zwarasevski):

Chiar merge, mersiwinking

3 răspunsuri:
| dracusorvoinic a răspuns:

A le sparge nu este o solutie... poate o sa razi dar eu ma tratez de cosuri facandumi o masca din pasta de dinti.te dai cu pasta de dinti unde ai cosuri si stai cam 10 minute,.dar trebuie sa faci asta cam 1 luna in fiecare zi..sau te dai cu miere imbinata cu albus de ou.big grin...succes..fundahappy

| DropsOfLove a răspuns:

Varul meu a fost in situatia asta si a folosit niste creme de la farmacie EFFACLAR si dupa o sapt nu a mai avut probleme! funda?batting eyelashes