| Myruna99 a întrebat:

Cum scap de punctele negre? NU vreau masti cu malai sau argila pentru ca le-m incercat! Vreau ceva ieftin si rapid! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Erskine a răspuns:

Uita-te in catalogul Avon sau Oriflame! Preturile sunt acceptabile pentru produsul de care ai tu nevoie!

| Erskine a răspuns (pentru Erskine):

Mersi Myruna99! happy

5 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Cea mai eficienta metoda este sa faci o infuzie de musetel apoi sa ii storci si ei ies.
Mai poti folosi Clean&Clear sau plasturi. Plasturi ii poti cumpara de la farmacie.
Bafta!

| MyMyutza a răspuns:

Si eu am problema asta si ar cam trebui sa merg la dermatolog.Asta te sfatuesc si pe tine! Succes!♥

| HayleyWilliamsFan a răspuns:

Te sfatuiesc sa consulti un medic dermatolog si sa-ti dea el niste tratamnte eficiente. daca incerci sa probezi mai multe pe piele, unele iti vor dauna. si eu am incercat si mi-a daunat...dar am fost la dermatolog si mi-a dat niste produse foarte bune! Sper ca te-am ajutat happy